قوانین سامانه املاک کلیک


قابل توجه بازدیدکنندگان و کاربران سامانه املاک کلیک :

دسترسی به اطلاعات و امکانات سامانه املاک کلیک بدون پذیرفتن روابط و ضوابط سایت امکان پذیر نمی باشد.

قوانین و مقررات سامانه، تابع قوانین جمهوری اسلامی است و به روز بوده و امکان تغییرات قوانین و همگام سازی آن باشرایط روز وجود دارد، لذا توصیه میشود کاربران محترم بطور مستمر به این بخش مراجعه نموده و از تغیرات آن مطلع گردند.

سامانه موظف به بازبینی محتویات و فایل ها و اگهی های سپرده شده می باشد و ممکن است به صلاح دید کارشناسان خود مطلبی را حذف یا ویرایش کند .

کاربران با عضویت در سایت موافقت می نمایند که:

 1. اطلاعات فایل و آگهی آنان مغایر با عرف و قوانین جاری جمهوری اسلامی و عموم مردم نباشد.
 2. این اطلاعات موجب گمراه کردن کاربران نمیگردد.
 3. اجازه و حق کپی رایت عکس های املاک برای سایت محفوظ می ماند.
 4. دستکاری و اختلال در کار نرم افزاری سایت پیگرد قانونی دارد.
 5. کاربران مجاز نیستد که خود را شخصیت حقیقی و حقوقی غیر واقعی معرفی نمایند.
 6. کاربران مجاز نیستند که بدون اجازه مالکین، از عکس های املاک آنان استفاده نمایند.
 7. مدیریت سامانه ضمن تلاش و دادن اطمینان به کاربران محترم، نهایت کوشش را جهت صحت و سقم مطالب بعمل آورده اما هرگونه تضمینی بابت درست بودن مطالب از خود سلب می نماید.
 8. مدیریت سامانه جهت انجام معاملات پس از پیدا کردن ملک مورد نظر، استفاده از خدمات مشاورین املاک دارای مجوز از اتحادیه املاک و متصل به سامانه مدیریت معاملات و مستغلات را توصیه می نماید.
 9. لینک های مرتبط به این سایت به معنی تایید این لینک ها و سایت ها نیست و هدف از این ارتباطات جهت راحتی آنها صورت گرفته و ریسک و خطر استفاده از آن به عهده کاربران می باشد.
 10. سامانه کلیک جهت اطلاع یافتن شما از مطالب مهم، ایمیل و پیام کوتاه(SMS)ارسال می نماید، بدینوسیله موافقت خود را اعلام میداریم.
 11. سامانه املاک کلیک با نام تجاری شرکت مشاوره و مستغلات کلیک به ثبت رسیده و کلیه حقوق مادی ومعنوی و محتویات نرم افزاری و طراحی آن به عهده این شرکت میباشد، لذا هر گونه سوءاستفاده از امتیازات آن بدون اجازه قبلی مجاز نمی باشد .

تاریخ بروزرسانی: شنبه 23 ارديبهشت 1396