حریم شخصی کاربران


چگونه ما اطلاعات را جمع آوری می کنیم؟

ما در املاک کلیک اطلاعات کلی از هر بیننده ایی که از سایت دیدن می کند را جمع آوری می کنیم که شامل اطلاعات آماری ازقبیل بازدید صفحات، تاریخ و زمان بازدید، نوع Operating System، نوع جستجوگر و ...غیره می باشد. این اطلاعات ابداً شامل اطلاعات شخصی شما نمی شود.

ما در املاک کلیک از Adware, Spyware و نرم افزارهای دیگر استفاده نکرده ایم که امنیت و حریم شخصی کاربرانمان را نادیده گرفته و آنان را رد یابی و کنترل نمایم.

چه نوع اطلاعاتی را ما جمع آوری می کنیم؟

تنها اطلاعات شخصی که ما جمع آوری می کنیم اطلاعاتی است که شما در هنگام ثبت عضویت و ارسال ایمیل برای ما می فرستید. این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد:

  • نام و نام خانوادگی
  • تلفن ثابت و همراه
  • آدرس ایمیل

هدف از درخواست اطلاعات فوق فقط جهت برقراری تماس با شما در صورت نیاز می باشد.

امنیت اطلاعات شخصی شما

همه اطلاعات شخصی جمع آوری شده در بانک اطلاعاتی داخلی (Internal Database) ذخیره شده و ابداً قابل دسترسی از طریق اینترنت نیست.

ما هرگز اطلاعات شخصی شما را به هیچ فرد و سازمانی ارائهٔ نخواهیم داد. پس اطمینان کامل داشته باشید که همه اطلاعات شما کاملا خصوصی نزد ما محفوظ خواهد ماند.

چگونگی حذف اطلاعات شخصی

کاربران قادرند که با عدم عضویت در سایت، همه اطلاعات شخصی خود را حذف نمایند. لینک عدم عضویت در زیر منوی تغییرات در عضویت قرار دارد.

لطفاً به یاد داشته باشید که با عدم عضویت، همه اطلاعات شما از جمله فایل های سپرده شده املاک، سفارشات املاک، پیامها و ... برای همیشه از بانکهای اطلاعاتی حذف خواهد شد.