راهنمای جستجوی ملک

5 نوع جستجوگر در املاک کلیک طراحی شده تا جوابگوی نیازمندیهای شما عزیزان باشد. لینک تمام جستجوگر های ما در منوی بالا، و در زیر مجموعه جستجوی املاک قرار دارد.

توجه: لیست زیر به شکل لینک می باشد که با کلیک روی آن به بخش مربوطه هدایت می شوید.

انواع جستجوگر ها در سایت املاک کلیک

1. جستجوی املاک با کد ملک

2. جسـتجوی املاک تهران و شهرستانها

3. جستجوی کامل و پیشرفته ملک

4. جسـتجوی املاک از لیست مناطق و محله های تهران

5. جسـتجوی املاک از لیست نام استانها و شهرهای ایران


1. جستجوی املاک با کد ملک:

جستجوی املاک با کد ملک

همانطوری که از تصویر بالا پی برده خواهد شد، با این جستجوگر شما قادر خواهید بود که با وارد کردن شماره کد ملک مورد نظر خود، مستقیما به تمام جزییات فایل مربوطه دسترسی پیدا نمایید.

لازم به توضیح است که این جستجوگر با تکنولوژی اجکس (AJAX) کار می کند، بدین معنی که همزمان وقتی عددی رو وارد می نمایید مستقیم با بانک اطلاعاتی ما ارتباط برقرار نموده و اگر ملک وجود داشته باشد رو به شما نشان خواهد داد.

لینک مستقیم به جستجوگر جستجوی املاک با کد ملک.

2. جسـتجوی املاک تهران و شهرستانها:

لینک به فرم جسـتجوی املاک و مسکن تهران و شهرستانها

این جستجوگر برای جستجوی سریع املاک و مسکن در تهران و شهرستانها اختصاص داده شده که شما عزیزان می توانند که بر اساس نام استان، شهر، منطقه، محله، نوع معامله و نوع ملک به فایل های مَد نظر خود دسترسی پیدا نمایند.

لطفا به یادداشته باشید که اگر نام استان و شهری در لیست فیلد استان و شهر نبود بدین معنی است که این استان و شهر مربوطه هنوز در املاک کلیک ثبت نشده است.

لینک مستقیم به جستجوگر جسـتجوی املاک تهران و شهرستانها.

3. جستجوی کامل و پیشرفته ملک:

جستجوی کامل املاک و مستغلات

این موتور جستجوگر طوری طراحی شده که جوابگوی هر نوع جستجوی شما باشد. با انتخاب هر نوع فیلد، شما عملا یک فیلتر اضافه به وسعت جستجوی خود می گذارید که نتیجه جستجوی شما را محدود و محدودتر و دقیق و دقیقتر خواهد کرد.

مثلا شما از فیلدهای استان و شهر که انتخاب آنها الزامی است استان تهران و شهر تهران را انتخاب می کنید و از فیلد نوع معامله هم خرید را. با انتخاب این 3 فیلد، نتیجه جستجوی شما همه نوع املاک شامل ویلا-خانه، آپارتمان، مستغلات، تجاری، کلنگی، زمین و ... در شهر تهران برای خرید خواهد بود که وسعت جستجو خیلی خیلی زیاد خواهد شد. حال اگر شما از فیلد نوع ملک هم آپشن آپارتمان را انتخاب نمایید، نتیجه جستجوی شما فقط آپارتمان ها برای خرید در شهر تهران خواهد بود، پس در نتیجه وسعت جستجوی خود را محدودتر و دقیقتر خواهید کرد.

حالا به فرض شما خواهان جستجوی آپارتمان از 1 تا 2 خوابه برای خرید در شهر تهران هستید، با انتخاب فیلد تعداد خواب: از به عدد 1 و انتخاب فیلد تعداد خواب: تا به عدد 2، نتیجه جستجوی شما فقط آپارتمان های 1 و 2 خوابه برای خرید در تهران خواهد بود. و همین روال برای فیلدها و یا که فیلترهای دیگر هم کاملا مصداق خواهد داشت.

به بیان دیگر، هر یک از فیلد های از و یا که تا هم می توانند به تنهایی و یا که با هم به عنوان یک میانگین استفاده شوند. فیلد های از به معنی از حداقل اعداد انتخابی شما به حداکثر و یا که بی نهایت می باشد و فیلد های تا دقیقا بر عکس آن. با وارد کردن اعداد در هر 2 فیلد از و تا در یک آپشن خاصی، شما قادر خواهید بود که دقیقا و خیلی سریع به نتیجه جستجوی خود نایل گردید.

لطفا به یاد داشته باشید که ترتیب نمایش نتیجه جستجو، بر مبنای جدیدترین فایل ثبت شده می باشد.

لینک مستقیم به جستجوگر جستجوی کامل و پیشرفته ملک.

4. جسـتجوی املاک از لیست مناطق و محله های تهران:

جهت جستجوی املاک و مسکن در مناطق 22 گانه و یا محله های تهران، می توانید که از این لیست استفاده نمایید. با این جستجوگر، شما قادر خواهید بود که هم جستجو در مناطق 22 گانه شهرداری تهران و هم در محله های مربوطه هر منطقه داشته باشید.

توجه - این جستجوگر برای عزیزانی که آشنایی کامل به مناطق و محله های تهران ندارند بسیار مفید می باشد. مضافا، ترتیب نام محله ها در لیست بر مبنای حروف الفبا می باشد و شما براحتی می توانید محله مورد نظر خود را در لیست پیدا نمایید.

لینک مستقیم به جستجوگر لیست مناطق و محله های تهران.

5. جسـتجوی املاک از لیست نام استانها و شهرهای ایران:

با این جستجوگر شما قادر خواهید بود که بر اساس نام استان و شهرهای آن املاک و مسکن مورد نظر خود را جستجو نمایید. ترتیب نام شهرها در لیست بر مبنای حروف الفبا می باشد و شما براحتی می توانید شهر مورد نظر خود را در لیست پیدا نمایید.

لینک مستقیم به جستجوگر لیست نام استانها و شهرها.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا که کمک، لطفا با ما تمــاس حاصل نمایید.