اخذ نمایندگی انحصاری، برای اولین بار در کشور

قابل توجه آژانس های بزرگ املاک، مشاوران و کارشناسان مجرب و فعال در حوزه املاک و مسکن:

آژانس های املاک معتبر در کشور که بصورت سازمانی فعالیت دارند، ما پیشنهاد ویژه برای شما داریم:

قوی ترین آژانس املاک در شهر و منطقه خود باشید


یک منطقه، یک آژانس، یک فایلینگ قوی، معتبر، پیشرفته، و مرجع، بصورت انحصاری برای اولین بار در کشور.

همه ما می دانیم که هر آژانسی در تهران از فایلینگ های مختلف جهت دسترسی به فایل ها استفاده می نمایند این شیوه سالهاست که تحت نرم افزار های آفلاین در اختیار مشاورین املاک قرار دارد و معایب زیادی دارد که خود مشاورین به آن آگاه هستند. بعنوان مثال:

  1. اغلب کپی برداری از آگهی های روزنامه بخصوص همشهری است.
  2. اغلب فایل ها به همه آژانس های یک منطقه که بعضا از 200 مشاور املاک هم فراتر رفته فروخته می شود که به این ترتیب اکثر آژانس ها فایل های مشابه یک منطقه را دارند.
  3. اغلب فایلینگ ها فقط به فکر فروش فایل های خود هستند و حتی بعضی ها این فایل ها رو به خود متقاضیان ملک هم می فروشند و شعار ثبت قرار داد رایگان به مردم می دهند و بسیاری مطالب دیگر...

آیا به نظر شما این شیوه امنیت شغلی آژانس های املاک و مشاورین گرامی را به خطر نمی اندازد؟

شرکت املاک کلیک طرح ویژه ( نمایندگی انحصاری) را با هدف بر طرف کردن این مشکلات با کمک و همفکری کارشناسان مجرب و برتر با استفاده از دانش وب و یک تیم فنی و با برنامه ریزی دقیق و گسترده که با الگوریتم های بسیار پیچیده و خاص پیاده سازی و برای اولین بار در سطح کشور بصورتی که تا کنون در این زمینه از میان هزاران وب سایت املاک تنها سایتی است که می تواند نمایندگی انحصاری به مشاورین املاک ارائه دهد.

این سرویس طوری کار می کند که همه فایل های یک منطقه به طور مثال نیاوران فقط و فقط در اختیار یک آژانس قرار می گیرد و اطلاعات همه فایل های منطقه نیاوران اعم از آدرس مالکین و شماره های تماس، فقط برای یک آژانس قابل دسترسی می باشد و دیگر هیچ آژانسی به این فایلینگ دسترسی ندارد و فایل ها هم به هیچ یک از آژانس های دیگر فروخته نخواهد شد همچنین در قسمت نمایش عمومی آدرس مالکین و شماره های تماس بسته شده و زیر تک تک فایل های منطقه (نیاوران) اطلاعات آژانس نماینده اعم از اسم آژانس، لگو و شماره های تماس همراه با آدرس کامل به نمایش در می آید که متقاضیان به طور مستقیم با آژانس مربوطه تماس می گیرند.

از مهمترین فواید این طرح می توان به امنیت شغلی مشاورین املاک ها اشاره کرد و همچنین دیگر نیازی به نرم افزار های آفلاین نیست و سرعت دسترسی به متقاضیان بیشتر و بیشتر می شود به این صورت که در آن واحد، همه متقاضیان به جزئیات فایل ها دسترسی دارند البته بجز شماره های تماس مالکین.

قابل ذکر است که با این شیوه، یک آژانس که تجربه سالیان زیای در یک منطقه دارد هم بعنوان یک فایلینگ مرجع از دید مالکین و متقاضیان شناخته خواهد شد و هم به سبب اشراف بر قیمت های آن منطقه از ورود فایل های غبر کارشناسی شده به بازار چلوگیری خواهد کرد که خود مانع ار ایجاد موج های گرانی به بازار خواهد بود و ملک های به قیمت رسیده به دست متقاقاضیان خواهد رسید.

قوی ترین آژانس املاک در منطقه خود باشید . یک منطقه ، یک آژانس، و تنها یک نماینده.

آژانس های املاک در شهر های مختلف میتوانند برای نمایندگی انحصاری یک شهر درخواست همکاری نمایند.

چگونگی ارسال درخواست نمایندگی :

برای ارسال درخواست نمایندگی، لطفا به لینک درخواست همکاری که در منوی بخش کاربران قرار دارد مراجعه نموده و با پر کردن فرم، درخواست خود را بصورت آنلاین برای ما ارسال نمایید. در صورت داشتن لوگو، لطفا همراه فرم آپلود نمایید. البته شما بعدا نیز می توانید که لوگو کاری خود را آپلود و یا حتی آپدیت نمایید.

یک راهکار ساده برای لوگو: یک عکس با کیفیت از کارت ویزیت نیز می تواند که بعنوان لوگو کارایی عالی داشته باشد.

اگر تاکنون در ثبت عضویت رایگان شرکت نکرده اید، لطفا برای ارسال درخواست همکاری، ابتدا در سایت عضو شده و بعد از آن پس از ورود به بخش کاربران فرم درخواست همکاری را پر نموده و برای ما ارسال نمایید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا با ما مکاتبه نمایید.