دعوت به همکاری از همه مشاوران املاک تهران و سراسر کشور

ما در املاک کلیک دخالتی در امر خرید و فروش، و رهن و اجاره املاک و مستغلات نداریم. ما بر عکس خیلی از وب سایت های املاک و مسکن کشور، مشاورین املاک نیستیم و هیچ مشارکتی هم در معاملات املاک، مسکن و مستغلات نداریم. ما در واقع همانند این بیزنس مدل در اروپا و آمریکا، بستر لازم و کارآمد روز (وب سایت، نرم افزارهای متفاوت و بانک اطلاعاتی) برای این فعالیت را کاملا در اختیار مشاوران املاک (اعم از آژانس و مشاوران مستقل) قرار دادیم تا در یک محیط با امنیت و مستقل معاملات خود را انجام دهند.

لذا، از این جهت که بتوانیم پاسخگوی درخواست های هزاران بیننده روزانه و متقاضیان املاک در سطح کشور و بخصوص همشهریان عزیز تهرانی باشیم، از همه فعالان در حوزه املاک و مستغلات تهران و سراسر کشور صمیمانه دعوت به همکاری می نماییم.

ارائه سرویس و خدمات پنل تخصصی و رایگان مشاوران املاک

توجه: لیست زیر به شکل لینک می باشد که با کلیک روی آن به بخش مربوطه هدایت می شوید.

1. فواید و مزایای ویژه پنل مشاوران

2. راه اندازی و پشتیبانی پنل

3. چگونگی ارسال درخواست پنل مشاوران

4. سوالاتی که غالبا پرسیده شده


1. فواید و مزایای ویژه پنل مشاوران:

لیست زیر، خلاصه ایی از فواید و مزایای پنل ویژه مشاوران می باشد:

 • برخورداری از پروفایل اختصاصی مشاوران. همانطوری که در عکس زیر نشان داده شده، برای هر مشاور یک صفحه اختصاصی وب طراحی می شود که در آن لوگو، شماره تماس، آدرس اینترنتی (یک صفحه وب مستقل)، آدرس مشاور و لیست کامل املاک شما به نمایش عمومی در خواهد آمد. لازم به یادآوریست که آدرس اینترنتی شما منحصر به آژانس شما می باشد و می توانید برای تبلیغ خود این آدرس را به مشتریان، دوستان، روی کارت بیزنس، و حتی در سایت های دیگر به اشتراک بگذارید تا دیگران مستقیم از املاک شما دیدن نمایند. پروفایل مشاوران املاک
 • ثبت و درج آژانس شما در لیست مشاوران و آژانس های فعال سایت. همانطوری که در عکس زیر نشان داده شده است، مشخصات آژانس شما در صفحه همکاران ما درج می گردد که بعنوان یک منبع و اندیکس عمل می نماید. و مضافا، با لینکی که در زیر آن قرار گرفته، بازدید کنندگان می توانند با یک کلیک، مستقیم به پروفایل آژانس شما مراجعه نمایند. قابل توجه اینکه روزانه 100 ها بیننده از طریق جستجوگر گوگل به این صفحه خاص ما هدایت می شوند تا به شماره تلفن مشاوران در شهر، منطقه و محل خاص خود دسترسی پیدا نمایند. ثبت آژانس شما در لیست مشاوران فعال سایت
 • ثبت و نمایش املاک شما بدون چک فایل. همه املاک شما در زمان ثبت و آپلود، بدون چک فایل پرسنل ما مستقیم و همزمان به نمایش عمومی می رسند. از این رو، همیشه املاک شما برای مشتریانتان در دسترس و بروز می باشند. فقط لطفا بعد از آپلود ملک خود، در نمایش عمومی فایل خود را از بابت اشتباهات املایی چک نمایید که تاثیر منفی روی متقاضیان خود نگذارید.
 • مدیریت فایلینگ. سرویس مدیریت فایلینگ در پنل مشاوران شما را قادر می سازد که به راحتی املاک خود را تحت کنترل و مدیریت خود نگه دارید. سرویس های این بخش عبارتند از، جستجوی املاک آژانس، آپدیت و ویرایش ملک، حذف ملک، آپلود عکس، مدیریت عکسها (آپلود عکسهای جدید، حذف عکس و جابجایی عکسها)، درج آگهی، ویرایش آگهی، بروزرسانی ملک، چاپ ملک و ...

  قابل توجه آنکه، این سرویس هوشمندانه به شما کمک می کند که راحتر عملیات مدیریت و کنترل فایلینگ را انجام دهید. برای مثال، اگر هنوز عکسی برای ملک خود آپلود نکرده باشید، سیستم برای شما دکمه آپلود عکس را نمایان می سازد که بتوانید عکسهای ملک خود را آپلود نمایید و در غیر اینصورت، به شما دکمه مدیریت عکس ها را به نمایش می رساند که بتوانید عکسهای ملک مزبور را حذف، ویرایش و یا ترتیب آنها را در نمایش عمومی تغییر دهید. مدیریت فایلینگ املاک
 • استفاده نامحدود از سیستم بایگانی فایلینگ. هدف از سرویس بایگانی آنست، بعد از اینکه شما فایل/های رهن، اجاره، و یا که رهن و اجاره خود را که به اجاره رفته را حذف می نمایید، سیستم املاک کلیک هوشمندانه این 3 نوع معامله را به نام شما در بانک اطلاعاتی ذخیره می نماید و شما را قادر می سازد که بعدا و در زمانی که خواهان ثبت مجدد این فایل/ها بوده باشید، فقط با یک کلیک مجددا این نوع فایل ها را ثبت و دوباره به نام خود به نمایش عمومی برسانید. سیستم بایگانی فایلینگ املاک
 • برخورداری از ثبت آگهی ویژه نامحدود. شما می توانید که 1 ملک انتخابی خود را بصورت رایگان برای مدت کاملا نامحدود همراه با 6 عکس در سامانه درج آگهی ویژه نمایید. با این کار، مبلغ 300 هزار تومان را پس انداز خواهید کرد.
 • مدیریت آگهی ها. با استفاده از این سرویس شما می توانید آگهی های خود را به شکلی کارآمدتر مدیریت نمایید. برای مثال، شما قادر خواهید بود که آگهی های خود را برای زمان های خاصی به نمایش برسانید و همچنین با سرویس ویرایش آگهی، کلمات کلیدی و متن آگهی را نسبت به نیاز روز آپدیت نمایید. مدیریت آگهی های املاک
 • درج تبلیغ آژانس شما در زیر تمام فایل های شما. همانطوری که در عکس زیر نشان داده شده، مشخصات آژانس شما در زیر تمام املاک شما درج می شود که این کار باعث می شود که متقاضیان املاک مستقیم برای مشاوره و یا انجام معامله با شما تماس حاصل نمایند. مضافا، لینک پروفایل آژانس شما هم درج خواهد شد که این امکان را به متقاضیان می دهد که از پروفایل و از همه املاک شما دیدن نمایند. درج آژانس شما در زیر تمام فایل های شما
 • بروزرسانی ملک. با این سرویس خاص و منحصر به فرد، شما قادر خواهید بود فقط با یک کلیک ملک خود را در صدر لیست املاک روزانه قرار داده و بروز نمایید.
 • مدیریت عکس ها. با این سرویس خاص شما قادر خواهید بود به راحتی عکس های املاک خود را بروز و مدیریت نمایید. برای مثال، شما می توانید ترتیب نمایش عکس ها برای ملک خود را در نمایش عمومی تغییر داده بطوری که از حالت یکنواختی خارج شده و تاثیر مضاعفی به بیننده ملک خود منتقل نمایید. در کنار این ابزار، با ابزار های آپلود عکس های جدید و حذف عکس /های قدیمی شما می توانید تاثیر بسزایی روی متقاضیان املاک خود داشته باشید.
 • سپردن نامحدود فایل (ملک) همراه با عکس. همه مشاوران عزیز می توانند از امکانات وب سرور و بانک اطلاعاتی سامانه استفاده منصفانه بکنند.
 • دریافت سفارشات ملکی کاربران.
 • تمدید مدت نمایش املاک خود در سامانه.
 • دسترسی آسان و سریع به امکانات ثبت آگهی ویژه.
 • برخورداری از سیستم میلینگ(Mailing) برای تماس با ادمین و بخش فنی سامانه.
 • استفاده نامحدود از بانک اطلاعاتی(Database) سامانه جهت فایلینگ.
 • برخورداری از حمایت سامانه جهت ارجاع خریداران و فروشندگان املاک در حوزه فعالیت کاری شما.
 • و خیلی سرویس و خدمات دیگر ...

2. راه اندازی و پشتیبانی پنل:

ما بعد از دریافت درخواست شما، آنرا بررسی نموده و در طی 24 ساعت پنل شما فعال خواهد شد. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری بابت حوزه فعالیت کاری شما داشته باشیم، با شما تماس خواهیم گرفت.

لازم به یادآوری است که هزینه فنی راه اندازی و پشتیبانی پنل مبلغ 100 هزار تومان می باشد که شما می توانید لطفا قبل و یا بعد از ارسال درخواست خود به حساب واریز نمایید.

3. چگونگی ارسال درخواست پنل مشاوران:

برای ارسال درخواست پنل مشاوران، لطفا به لینک درخواست همکاری که در منوی بخش کاربران قرار دارد مراجعه نموده و با پر کردن فرم، درخواست خود را بصورت آنلاین برای ما ارسال نمایید. در صورت داشتن لوگو، لطفا همراه فرم آپلود نمایید. البته شما بعدا نیز می توانید که لوگو کاری خود را آپلود و یا حتی آپدیت نمایید.

یک راهکار ساده برای لوگو: یک عکس با کیفیت از کارت ویزیت نیز می تواند که بعنوان لوگو کارایی عالی داشته باشد.

اگر تاکنون در ثبت عضویت رایگان شرکت نکرده اید، لطفا برای ارسال درخواست پنل، ابتدا در سایت عضو شده و بعد از آن پس از ورود به بخش کاربران فرم درخواست همکاری را پر نموده و برای ما ارسال نمایید.

4. سوالاتی که غالبا پرسیده شده:

با کلیک روی هر سوال، جواب در زیر آن برایتان باز خواهد شد.

آیا داشتن پروانه آژانس و یا مشاور املاک برای درخواست پنل الزامی می باشد ؟

خیر، ابدا. برای درخواست پنل داشتن پروانه الزامی نیست و همه عزیزان فعال در بخش املاک و مسکن کشور می توانند که در سایت بصورت کاملا مستقل فعالیت نمایند.

آیا خانم های مشاور هم می توانند درخواست پنل نمایند ؟

بله، قطعا. ما معتقدیم که توانایی و مهارت انسانها ربطی به جنسیت ندارد. تازه، مهم سعی، تلاش و همت انسانها است.

بعد از چه مدتی از ارسال درخواست، پنل مشاوران ما راه اندازی می شود ؟

معمولا در طی 24 ساعت بعد از دریافت درخواست شما پنل راه اندازی خواهد شد.

مدت امتیاز پنل مشاوران چقدر است ؟

بعد از راه اندازی پنل، شما می توانید برای 1 سال از پنل به صورت رایگان استفاده نمایید.

آیا پنل مشاوران برای سالهای بعد هم قابل تمدید است ؟

بله، قطعا.

شرایط و نحوه تمدید پنل مشاوران چگونه می باشد ؟

ما در سامانه املاک کلیک هیچ پیش شرطی را برای تمدید پنل مشاوران جلوی شما نخواهیم گذاشت و از همکاری با شما واقعا قدردانی خواهیم کرد. تنها یه مبلغ ناچیزی بابت هزینه پشیبانی (وب هوستینگ) است که قابل پرداخت می باشد که آن هم سالانه به مبلغ 100 هزار تومان می باشد.

آیا به غیر از هزینه راه اندازی و یا پشتیبانی، هزینه های جانبی دیگری بایستی برای پنل پرداخت گردد ؟

خیر، ابدا.

آیا با داشتن امتیاز پنل، املاک ما مستقیم به نمایش عمومی می رسد ؟

بله. ما به شما چنین اعتمادی داریم که بدون چک فایل، املاک شما مستقیم به نمایش عمومی برسد. لطفا بعد از آپلود ملک خود، در نمایش عمومی فایل خود را از بابت اشتباهات املایی چک نمایید که تاثیر منفی روی متقاضیان خود نگذارید.

آیا محدودیتی بابت آپلود عکس وجود دارد ؟

توصیه بخش فنی ما این است که لطفا تا 3 عکس برای هر ملک آپلود شود. علت آن هم سرعت پایین اینترنت تو کشور است که هموطنان ما بابت نمایش ملک شما دچار مشکل نشوند و کامپیوتر آنها هنگ نکند.