استخدامی در سامانه املاک کلیک

در این زمان خاص ما در املاک کلیک، در 2 بخش اهدای نمایندگی انحصاری املاک و مسکن و پذیرش و ثبت تبلیغات و آگهی املاک و مسکن به بازاریابان فعال با روابط عمومي بالا در سراسر کشور نیازمندیم.

1- اهدای نمایندگی انحصاری املاک و مسکن

در این بخش خاص، بازاریاب نیازمند آنست که بابت ویژگیهای نمایندگی ما و سرویس و خدمات ویژه ای که ما برای نمایندگان در نظر گرفته ایم را به مشاوران املاک رسمی و یا تجربی انتقال داده و آنان را متقاعد نموده که بعنوان نماینده انحصاری ما فعالیت نمایند.

برای آگاهی بیشتر و همجنین شناخت و آشنایی شیوه کار این بخش خاص، لطفا به صفحه اخذ نمایندگی مراجعه نمایید.

2- پذیرش و ثبت تبلیغات و آگهی املاک و مسکن

و اما در این بخش، کار بازاریاب تمرکز در جذب آگهی های ویژه املاک و مسکن و یا نیازمندی های روز املاک و مسکن جهت ثبت در بخش تبلیغات در سامانه املاک کلیک می باشد.

برای آگاهی بیشتر و همجنین شناخت و آشنایی شیوه کار این بخش خاص، لطفا به صفحه قبول تبلیغات و آگهی املاک و مسکن مراجعه نمایید.

پس با مدیریت در وقت و زمان، براحتی امکان آنست که در همه جا و تحت هر شرایطی پول ساز بود. در میان خانواده، دوستان، همکاران، محیط کاری و یا حتی در مسافرت ها می شود اندکی از وقت را به این کار اختصاص داد و بعنوان یک کار نیمه وقت فعالیت نمود.


اگر علاقمند و مایل به همکاری با ما در استان و یا شهر مورد نظر خود می باشید و یا نیازمند اطلاعات بیشتری هستید، لطفا راحت با ما مکاتبه نمایید.